Wynajem busów Kraków, czyli opłacalny sposób na transport.

Rynek motoryzacyjny w Polsce coraz prężniej się rozwija. Każdy szuka oszczędności w eksploatacji samochodów. Nie wszyscy wciąż posiadają własne cztery kółka. Nic więc dziwnego, że wypożyczalni busów i pojazdów osobowych, nawet w samym Krakowie, jest coraz więcej. Dziś jednak przyjrzymy się z bliższa specyfice prowadzenia firmy zajmującej się właśnie dzierżawą aut typu bus.

Trzysta złotych dziennie z wynajmu

Koszt wynajmu busów zwykle oscyluje w granicach trzystu złotych za dobę plus każdy dodatkowy kilometr pokonany poza dopuszczalnym w umowie ograniczeniem. Wydawać by się mogło, że to niewiele. Jeśli jednak spojrzy się na to pod kątem ilości samochodów we flocie firmowej, kwoty zaczynają się robić naprawdę imponujące.

Dlaczego ludzie tak chętnie wynajmują busy?

Odpowiadając na to pytanie można w prosty sposób dowiedzieć się co takiego tkwi w tej branży, że rokrocznie powstaje setki nowych przedsiębiorstw. To proste – każdy chce dziś podróżować taniej. Im większa grupa, tym mniejsze koszty więc wynajem autobusu czy busa wydaje się być jedyną, słuszną decyzją. Niemalże w każdej tego typu firmie istnieją dwie opcje współpracy. Pierwsza – wynajem busa. Koszty są niskie, potrzebny jest jednak ktoś kto zaopiekuje się maszyną, weźmie za nią odpowiedzialność, poniesie wszystkie koszty eksploatacyjne w razie usterki a dodatkowo będzie posiadał niezbędne uprawnienia do kierowania pojazdem i przewozu pasażerów. Druga, wygodniejsza – wynajem busa z kierowcą. Koszty nieco wyższe, bo należy doliczyć do nich wynagrodzenie przewoźnika, ale poza opłatą dzierżawcy nie interesuje tak naprawdę nic. Nie musi nawet posiadać prawa jazdy, aby wraz z całą rodziną albo przyjaciółmi udać się w oszczędną podróż.

Jako ciekawostkę warto dodać, że z tego typu usług coraz częściej korzystają przedsiębiorcy organizujący dla swoich pracowników wyjazdy integracyjne. W firmach, wbrew pozorom, oszczędności są jeszcze ważniejsze. Każdy nieprzemyślany wydatek może skutkować utratą płynności finansowej, dlatego oferta tanich wyjazdów jest dla właścicieli firm niezwykle kusząca.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy:

wynajem busów kraków